X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

MSA | Nilfisk Premium Bayi

Birlikte daha temiz eğitim alanları oluşturalım.

Zemin temizlik makinesi ile tüm sert zeminlerinizi hızlı bir şekilde tek adımda temizleyin. Sınıflar, atölyeler, kütüphaneler, oditoryumlar, mutfaklar ve spor tesisleri dahil olmak üzere her türlü eğitim tesisinin hızlı bir şekilde daha temiz olmasını sağlar.

Ürün kataloglarımızı aşağıda bulabilirsiniz. Eğer farklı bir broşürü veya kataloğa ihtiyacınız varsa lütfen iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçin.

Burada temizlik endüstrisinde neler olup bittiğine dair önemli bilgiler ve çözümleriniz için en güncel bilgileri bulacaksınız.

Vakum makinesi ile temizlik için en iyi uygulamalar

Vakum makinesi ile temizlik güvenli ve sağlıklı ortamlar oluştururken, profesyonellerin en iyi uygulamalarına ulaşmaya bir adım daha yaklaşıyorsunuz.

İPUÇLARI & ÖNERİLER
Sıcak sulu yüksek basınçlı yıkama makineleri için en iyi uygulamalar

Mümkün olan en etkili temizliği elde etmek için kritik adımları öğrenin. Temizlik çalışmanız boyunca mikropları nasıl profesyonel olarak azaltabileceğiniz ve ortadan kaldırabileceğiniz konusunda ayrıntılı bilgi edinin.

İPUÇLARI & ÖNERİLER
Güvenli buharlı temizlik için en iyi uygulamalar

Buharlı temizlik makinesi ile en iyi temizlik sonuçlarını elde etmek için en iyi ipuçlarına ve önerilere ulaşmaya bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Temizlik hedeflerinize ulaşmak için buharın nasıl güvenli ve etkili bir şekilde kullanıldığına ilişkin ayrıntıları öğrenin.

İPUÇLARI & ÖNERİLER
Co-Bot zemin temizlik kılavuzu

Otonom çözümler sizin için uygun mu? Yeni e-Kitabımızda, otonom çözümlerin temizlik ekibinizin diğer önemli temizlik görevlerine odaklanmasını sağlamak için nasıl zaman kazandırabileceği anlatılmaktadır.

KILAVUZU İNDİR
Yeni trendler e-Kitabımızı okuyun

Temizlikte Sağlık ve Güvenlik, sürdürülebilirlik ve teknolojiler ile ilgili en yeni uzman görüşlerine ve bilgilerine ulaşmaya bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Yeni Trendler e-Kitabımızda daha fazla bilgi edinin.

E KİTABI İNDİR

HİZMETLER

Hızlı & Etkin Çözümlere Odaklı
Profesyonel Hizmetler

Kesintisiz çalışmanın çok önemli olduğunun farkındayız ve çalışmalarınızın ölçeği ne olursa olsun, iş hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmayı taahhüt ediyoruz.

Beklediğiniz Performansı Koruyun

Beklediğiniz Performansı Koruyun

Becerikli teknisyenlerimizin yardımıyla, tüm makine kullanım ömrü boyunca temizlik işlerinizi uzun vadeli destekleme kabiliyetini en üst düzeye çıkarabilir ve işinizin devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Servis Gereksinimlerinizi Belirleyin

Servis Gereksinimlerinizi Belirleyin

Her ölçekteki çalışmalar için ideal desteği sağlayan servis destek paketleri sunmaktayız. Bir servis sözleşmesi, yatırımınızın değerini en üst düzeye çıkarıp, korumaya yardımcı olurken aynı zamanda maliyetleri kontrol altında tutar ve yatırım geri dönüşünü artırır.

Her Aşamada Tam Destek Alın

Her Aşamada Tam Destek Alın

Teknisyenlerimiz, ekipmanınızın kullanım ömrü boyunca yüksek performans göstermesini sağlayacak bilgi ve araçlara sahiptir. Ekipmanlarınızın üretimine yardımcı olan, aynı uzmanlar tarafından bilgilendirilmiş, eğitilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

alt

Dünyanın önde gelen profesyonel temizlik ekipmanları üreticilerinden Nilfisk; 110 yıldan fazla bir sürede edindiği tecrübeyle, üst seviye kaliteye sahip dayanıklı ve yenilikçi ve tasarruflu ürünler sunuyor.

alt

Müşteri beklentilerini karşılayacak profesyonel temizlik ekipmanlarının tasarımı ve üretimine odaklanan Viper'ın dayanıklı, kullanımı ve bakımı kolay ürün yelpazesini keşfedin.

Servis Ziyareti

Teknisyenlerimiz, sadece makinelerinizi onarmakla kalmaz, yüksek performans için yararlı bilgiler ve öneriler de sunarlar. Bir teknisyen ile görüşmeniz mi gerekiyor? Yardımcı olmaya hazırız.

TALEP OLUŞTUR TALEP OLUŞTUR TALEP OLUŞTUR

İş ortağımız olarak, sizin başarınızı kendi başarımız olarak görüyoruz. Hizmet sağlayıcısı olarak her daim yanınızdayız.

Servis Çözümleri, temizlik ekipmanlarınızın her ihtiyacınız olduğunda maksimum performans ve en düşük arıza-bakım süresi ile çalışmaya hazır olmasını sağlar. Makinenizi üreten insanların sunacağı proaktif bakım, zamanında onarımlar ve etkili yenileme ile çalışma süresini optimize eder. Belgelendirilmiş servis ve sertifikalı yedek parçalar ile ekipmanınızın değerini korur. Bakım maliyetlerini düşük ve tahmin edilebilir olmasını sağlar ve ekipmanınızın kullanım ömrünü uzatır.

Uzun Vadeli Avantajlar

Düzenli servis ve bakım işlemleri yaptırmak temizlik makinenizin kullanım ömrü boyunca optimum performans göstermesini sağlar.

BÜLTENİMİZE KAYDOLUN GELİŞMELERDEN İLK SİZİN HABERİNİZ OLSUN

Kampanyalar, ürünler, ekipmanlar, kataloglar ve en önemlisi sunduğumuz fırsatlarla ilk siz tanışın.