X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

MSA | Nilfisk Premium Bayi

Birlikte daha temiz eğitim alanları oluşturalım.

Zemin temizlik makinesi ile tüm sert zeminlerinizi hızlı bir şekilde tek adımda temizleyin. Sınıflar, atölyeler, kütüphaneler, oditoryumlar, mutfaklar ve spor tesisleri dahil olmak üzere her türlü eğitim tesisinin hızlı bir şekilde daha temiz olmasını sağlar.

Ürün kataloglarımızı aşağıda bulabilirsiniz. Eğer farklı bir broşürü veya kataloğa ihtiyacınız varsa lütfen iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçin.

Burada temizlik endüstrisinde neler olup bittiğine dair önemli bilgiler ve çözümleriniz için en güncel bilgileri bulacaksınız.

Vakum makinesi ile temizlik için en iyi uygulamalar

Vakum makinesi ile temizlik güvenli ve sağlıklı ortamlar oluştururken, profesyonellerin en iyi uygulamalarına ulaşmaya bir adım daha yaklaşıyorsunuz.

İPUÇLARI & ÖNERİLER
Sıcak sulu yüksek basınçlı yıkama makineleri için en iyi uygulamalar

Mümkün olan en etkili temizliği elde etmek için kritik adımları öğrenin. Temizlik çalışmanız boyunca mikropları nasıl profesyonel olarak azaltabileceğiniz ve ortadan kaldırabileceğiniz konusunda ayrıntılı bilgi edinin.

İPUÇLARI & ÖNERİLER
Güvenli buharlı temizlik için en iyi uygulamalar

Buharlı temizlik makinesi ile en iyi temizlik sonuçlarını elde etmek için en iyi ipuçlarına ve önerilere ulaşmaya bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Temizlik hedeflerinize ulaşmak için buharın nasıl güvenli ve etkili bir şekilde kullanıldığına ilişkin ayrıntıları öğrenin.

İPUÇLARI & ÖNERİLER
Co-Bot zemin temizlik kılavuzu

Otonom çözümler sizin için uygun mu? Yeni e-Kitabımızda, otonom çözümlerin temizlik ekibinizin diğer önemli temizlik görevlerine odaklanmasını sağlamak için nasıl zaman kazandırabileceği anlatılmaktadır.

KILAVUZU İNDİR
Yeni trendler e-Kitabımızı okuyun

Temizlikte Sağlık ve Güvenlik, sürdürülebilirlik ve teknolojiler ile ilgili en yeni uzman görüşlerine ve bilgilerine ulaşmaya bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Yeni Trendler e-Kitabımızda daha fazla bilgi edinin.

E KİTABI İNDİR
İŞ ANLAYIŞI & DEĞERLER & VİZYON

HAKKIMIZDA

Ürün gruplarımız arasında zemin temizlik makineleri, vakum makineleri, basınçlı yıkama makineleri, halı yıkama makineleri, süpürücüler, buhar makineleri, cila makineleri yer almaktadır.


Tarım, üretim, yapı & inşaat, gıda endüstrisi ve depolama dahil olmak üzere çok çeşitli alanlarda güvenle kullanabiliceğiniz makineler, yedek veya orjinal parçalar ve bunlara ek olarak aksesuarlar tedarik ediyoruz.

100

'DEN FAZLA FARKLI ÜRÜN

2013 yılında Diyarbakır'da kurulan firmamız NILFISK temizlik makinelerinin PREMIUM bayisi olarak Mardin, Elazığ, Bingöl, Batman olmak üzere satış ve servis hizmeti vermektedir.

alt

Endüstriyel alanda faaliyet gösteren firmamız; müşterilerimizin kendilerine özgü makine ihtiyaçlarına iyi fiyat ve kaliteli ürün yelpazesi ile cevap vermektedir. Çalışmakta olduğumuz firmalardan aldığımız geri dönüşler ile üretmiş olduğumuz ürünlerde yüksek kaliteyi garanti etmekteyiz. Pazarların ve müşterilerin değişen ihtiyaçlarına yenilikçi ürünler ve çözümlerle uyum sağlama, güçlü ve değerli müşteri ilişkileri kurma, üst düzey temizlik ürünleri yelpazesi ve güvenilir satış sonrası hizmetler sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Müşteri ihtiyaçlarını her daim öngörebilmek, multifonksiyonel ürün alternatifleriyle her daim çözüm ortağı olabilmek, iş ilişkilerinde uzun yıllara uzanan sürekliliği sağlayabilmek ve müşterilerimizin işlerini daha akıllı hale getirmek için akıllı temizlik çözümlerinde öncü olmak vizyonunu taşıyoruz.

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ ?

İNCELEİNCELEİNCELE
alt

Dünyanın önde gelen profesyonel temizlik ekipmanları üreticilerinden Nilfisk; 110 yıldan fazla bir sürede edindiği tecrübeyle, üst seviye kaliteye sahip dayanıklı ve yenilikçi ve tasarruflu ürünler sunuyor.

alt

Müşteri beklentilerini karşılayacak profesyonel temizlik ekipmanlarının tasarımı ve üretimine odaklanan Viper'ın dayanıklı, kullanımı ve bakımı kolay ürün yelpazesini keşfedin.

SÜREKLİ KALİTE


DOĞRU ANLAYIŞ TEKNOLOJİK ÜRÜNLER TEKNİK UZMANLIK


Müşteri faydasını ve memnuniyetini öncelik kabul ederek, birden çok amaç için kullanılabilen, teknolojik altyapısı güçlü NILFISK ürünlerini sunuyor, teknik uzmanlığı yüksek kadrolarımızla satış sonrası destek hizmetleri sağlayarak; her alanda sürekli artan kaliteye odaklanıyoruz.

Yaşam kalitenizi arttırmak, kaynaklardan tasarruf sağlamak için sürdürülebilir temizlik çözümleri sunuyoruz.

MSA Temizlik Makineleri
MSA Temizlik Makineleri
MSA Temizlik Makineleri

DEĞERLERİMİZ

Sürdürülebilir & Uygulanabilir
Güçlü Değerler Zinciri

01
ETİK DEĞERLERE BAĞLILIK
01

ETİK DEĞERLERE BAĞLILIK

İş süreçlerimizin tamamında dürüstlüğe ve etik değerlere öncelik vererek şirketimiz, çalışanlarımız ve toplum için uzun vadeli, sürdürülebilir başarılar sağlamaya odaklanıyoruz.

02
ÇÖZÜM ODAKLI HİZMET
02

ÇÖZÜM ODAKLI HİZMET

Sektörel deneyimlerimiz doğrultusunda, her bir müşterimizle birebir ilişki kurarak, müşteri özelinde uygulanabilir, sürdürülebilir ve müşteri çıkarlarını gözeten çözümler sunuyoruz.

03
KALİTELİ ÜRÜN TEDARİĞİ
03

KALİTELİ ÜRÜN TEDARİĞİ

NILFISK makinelerinin ihtiyaca uygun kompakt çözümlerini, düşük maliyetlerle ve uzun vadeli kullanım süreleriyle müşterilerimizle buluşturmaktan memnuniyet duyuyoruz.

BÜLTENİMİZE KAYDOLUN GELİŞMELERDEN İLK SİZİN HABERİNİZ OLSUN

Kampanyalar, ürünler, ekipmanlar, kataloglar ve en önemlisi sunduğumuz fırsatlarla ilk siz tanışın.